| RAY a întrebat:

Ai patit sa iubesti pe cineva desi la inceput nu te-a atras fizic?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Daaa...Pe pe actualul si fostul laughing.
Imi plac provocarile si oameni interesanti, deoarece m-am plictisit sa ma iau dupa suprafata.Caut si ce e dedesubt.
Is genul ce la chef il ia pe "fraierul"din colt la dans nu figuranti aia cu fite ca imi e acru de ei si ma plictisesc.Toate ii vor, ii plac asa ca is plini de ei si ma plictisesc.Prefer sa sap in personalitatea, conceptia, viata unui om mai diferit de marea majoritate.

| HadesSs a răspuns:

Da happy te indragostesti de felul de a vorbi cu a cea persoana de faptul ca poti sa vorbesti non-stop si tot gasesti subiecte, de faptul ca stai treaz toata noaptea doar sa o auzi, iar cand va intalniti prima oara nu conteaza cum arata vei vedea acea slipire in ochii ei si vei vrea sa o devorezi happy

| AleexisViol3t a răspuns:

Da, asta mi se intampla acum...

| Elenabalan888888 a răspuns:

Da. Pentru ca te indragostesti de caracter si de felul lui de a fi.