| bleakk a întrebat:

Cum iti dai seama ca IUBESTI pe cineva si nu ESTI ATRAS si atat de aceea persoana? In cazul meu,relatie baiat-fata,eu fiind baiatul. Cum pot rationa ca o IUBESC si nu sunt DOAR ATRAS fizic,intelectual, etc?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In timp. daca dupa un an de relatie, cu bune si cu rele, sentimentele tale sunt mai puternice decat la inceput, atunci e iubire.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In cazul tau este imposibil sa-ti dai seama.

| bleakk explică (pentru neutrino):

Adica? Cunosti cazul meu?

| AnnaaaMaria a răspuns:

„Oamenii care te iubesc cu adevărat și-ar da viața pentru tine." și cred că înțelegi ce vreau să spun

| Ezeru a răspuns:

Din ce scrii mai sus inteleg ca vrei sa iti dai seama cand iubesti pe cineva si nu esti doar atras de ea... Presupun ca nu prea se intelege.
Vei stii asta atunci cand prezenta ei iti va oferi un sentiment placut si incomparabil.

| ChristianS a răspuns:

Asta depinde doar de ce crede fata
tu nu prea poti face nimic
sad

| Castanul a răspuns:

Daca te gandesti doar la ea de cel putin de 100 de ori pe zi, daca ai face orice pentru ea, daca nu poti face nimic fara sa te gandesti la ea, daca i-ai dedica fiecare melodie de dragoste ei, daca te simti in al 9-lea cer cand vorbesti cu ea. Sunt cateva "semne" care iti pot folosii