| RAY a întrebat:

Sunt persoane pe aici care au o relatie cu o persoana care la inceput nu le-a atras fizic? Cum ati trecut peste acest lucru?

15 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta frate asa ceva e imposibil tu te-ai cupla cu o urata?

| cosmin986522 a răspuns:

Eu nu pun accent mare pe fizic, doar sa nu fie mai grasa, atat. in rest nu conteaza atata timp cat este inteligenta

| T0T a răspuns:

Nu cred că aș putea să am o relație cu o persoană care nu mă atrage și fizic.

| RAY explică (pentru T0T):

Dar daca e fata sincera, serioasa, cuminta, amuzanta, inteligenta nici atunci?

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Cum am zis, nu. Poate fi așa și frumoasă(nu am zis că vreau să fie neapărat nu știu ce frumusețe dar în urma unor criterii personale vreau să fie acceptabilă, altfel nu contează alte aspecte-atracția fizică e destul de importantă-asta dacă nu ești asexual).

| RAY explică (pentru T0T):

Stiu man, si eu sutin asta, dar barbatul s-a schimbat in secolul 21, aprecieaza doar sufletul, la alea frumoase numai se uita nimeni ce drama

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Eu nu cred asta dar cred în ipocrizie.

| RAY explică (pentru T0T):

Glumeam man, ipocrizia e mare in ziua de azi, se feminizeaza si barbati ce sa faci

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mi/a busit apa pe nas de ras cand am vazut partea cu " apreciaza doar sufletul" laughing. Nimeni nu mai face asta, fie fata sau baiat, femeie sau barbat, hetero sau gay etc etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ps. Oricat minte lumea ca numai asta conteaza. Cum am putut sa uit sa zic asta.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Poate sa fie draguta, nu neaparat miss Univers.

Asa ar fi fata perfecta, cele enumerate de tine+ un fizic placut. Perfectiunea nu exista!

| Clorox a răspuns:

Era să am... Dar nu am putut, pe lângă faptul că nu mă atrăgea fizic nici mintal nu o făcea.

| ioanalexandra345 a răspuns:

Hei. Eu in 2014 decembrie am inceput o relatie cu un tip pe care nu il placeam deloc. Am inceput relatia ca sa zic asa" doar din mila" pentru ca ma placea extrem demult. Suntem impreuna si in ziua de azi si acum eu sunt" foc" de el.

| RAY explică (pentru ioanalexandra345):

Si nu te atrag alti barbati fizic?

| ioanalexandra345 a răspuns:

Sincer, nu ma atrag. Il iubesc enorm.