| RAY a întrebat:

As vrea sa citesc povestea celor care la inceput nu lea atras fizic deloc persoana respectiva dar au intrat intr-o relatie cu ea ce s-a intamplat mai departe?

23 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

„nu le-a"mama ei de Română

| Nemessys a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Pff... ce tragedie.
Cat de mult te dor ochii din cauza ca ai vazut asa ceva?

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Nemessys):

Puțin,da-mi trece...

| Kiwibibilă a răspuns:

Waaaauu am eu una.
Deci mi-a dat odata cerere un tip, nu avea nici poza nici nimic si desi in general nu accept cererile tipilor de genu i-am acceptat-o si i-am si raspuns la mesaj. Am vorbit si vorbit si vorbit si imi placea la nebunie sa vorbesc cu el. Deci eram dependenta de mesajele lui. La telefon stateam cate 2-3 ore in fiecare seara si trebuia sa inchid pentru ca venea mama acasa laughing El imi zisese ca are o varsta care nu era adevarata, iar odata i-am spus ca imi place de el si el a zis la fel, iar urmatoarea zi m-a sters din lista de prieteni. Deci ramasesem proasta, nu stiam ce-i cu mine. I-am dat mesaj si l-am intrebat ce are, si el a zis ca nu putem fi impreuna, ca el e prea urât pentru mine si ca era si mai mare decat imi spusese, dar am zis ca nu conteaza si am continuat sa vorbim. El voia sa ne intalnim neaparat si am acceptat. Si cand l-am vazut... Pfoai deci nu stiam cum sa fug. Nici nu ma uitam la el, nu puteam. Ma simteam foarte aiurea. In fine, n-a durat mult intalnirea si apoi mi-a trimis un mesaj in care spunea ca a observat ca nu imi placea de fața lui si ca nu ma uitam la el. Dar eu am ales sa-l mint, ca eram emotionata si alte prostii. Apoi am inceput sa ne intalnim mai des, si am ajuns pana la ceea ce se numeste petting sau ceva de genu. Cred ca daca ne mai intalneam de cateva ori ajungea sa ma **** (mentionez ca la ultimele intalniri ma aducea la el acasa), dar a facut o prostie din cauza careia ne-am certat urat si m-am despartit de el. Am fost impreuna vreo jumatate de an cred, de fapt mai mult daca punem de la prima la ultima intalnire.
Deci, nu-ti pierde speranta.

| RAY explică (pentru Kiwibibilă):

Frumoasa poveste, dar acum ai mai da cuiva o sansa care nu te atrage fizic?

| Kiwibibilă a răspuns (pentru RAY):

Da, de ce nu? Dupa 2-3 intalniri oricum nu mai conteaza. Adica a fost naspa la primele intalniri dar dupa aceea m-am indragostit foarte tare de el si m-am si obisnuit cu fizicul lui.

| RAY explică (pentru Kiwibibilă):

Te inteleg, mai rar asa ceva

| Carmenmaria14 a răspuns:

Și eu vreau poza

| XTheAlex a răspuns:

Da pui cam multe întrebări în legătură cu fizicul asta laughing. Celai bine sa mergi la sală sa te formezi un pic.

| RAY explică (pentru XTheAlex):

Sala man nu schimba fizionomia faciala, dar e un sfat bun respect

| XTheAlex a răspuns (pentru RAY):

Și eu aveam nevoie de sală că aratam că dreacu, După aproape 2 luni am inceput sa fiu mai mare un pic in masa musculara, dar se mărește greu daca nu iei proteine.Te-as sfătui să te ocupi câteva luni de corpul tau și după să cauți o fata, asta vreau sa fac și eu, că mi-e rușine să vb cu una momentan, chiar daca uneori tânjesc când văd o fata și mă întristez...Nici în viața virtuală nu vreau să mă bag sa vb cu ele, că e aiurea rău, degeaba daca nu va intalniti de la început, cum a spus și fata de mai sus...

| pixxie93 a răspuns (pentru RAY):

Eu ți-aș recomanda să te apuci de sală dacă într-adevăr vrei o schimbare ca și stil de viață, în mai bine, mai sănătos. Dacă o faci sa te placă cineva, o să fii putred pe dinăuntru. Sala îți schimbă fizicul, dar dacă prinzi gustul o să devii un superficial care o dă și pleacă. Tu chiar vrei asta pentru tine?

| RAY explică (pentru pixxie93):

Sincer nu stiu ce vreau, dar sa slabesc trebuie pentru ca nu-i bine si sa fac culturism sa am brate mai mari, nu imi doresc o relatie, o aventura nu sunt genul de asa ceva, nu mar schimba pe mine sala ca gandire, nu as refuza o fata sincera, serioasa indiferent de cum arata

| pixxie93 a răspuns (pentru RAY):

Văd cam des în răspunsurile tale cuvântul "trebuie", trebuie să mă duc la sală să fac brațele mai mari, să slăbesc. E greu, e foarte greu să găsești ambiția înăuntrul tău, să faci pasul acesta de la o viață nesănătoasă la o viață sănătoasă. Să intri în lumea mușchilor e mișto, dar are și riscuri de asumat. Măcar dacă te apuci de sală să mănânci corect adică să nu sari peste pași. Mama mea e culturistă în devenire, are niște mușchi pe ea. aici unde stăm noi în Spania, e normal ca persoanele de toate vârstele să facă sport, să meargă la sală etc. E foarte bine văzut. Cum crezi că mă simt eu când văd că mama mea arată mai bine decât mine, și are 40 de ani. Nu mă simt okei, dar nici nu am ambiția să mă apuc de sală pentru că și mie mi-ar trebui un pic de sport. Gândește-te bine înainte să faci orice pas, și mai ales fă-o pentru tine, nu pentru alții. Folosti Instagram? Aș vrea să -ți dau follow. happy

| RAY explică (pentru pixxie93):

Nu folosesc asa ceva, rar fac poze cu mine a fost o provocare la 50 de grade in centru, trebuie sa am ambitie, am Facebook dar nu postez poze, nu-mi place

| pixxie93 a răspuns (pentru RAY):

Okei, eram curioasă să văd cum arăți happy Care este numele tău real? Pe mine mă cheamă Claudia

| pixxie93 a răspuns (pentru RAY):

Frate acum am văzut poza ta, sper să îți bați joc de mine. Tu chiar crezi că ești nasol? Frate nu ești! Ești chiar drăguț. Am văzut mult mult mult mai puțin frumoși decât tine, tu nu ești nici pe departe comparat cu ei. Frate capul sus, ti-am zis eu că nu toată lumea are aceiași părere happy

| Kiwibibilă a răspuns (pentru pixxie93):

Vreau şi eu poza laughing Deci mor de curiozitate.

| Nemessys a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Nu ești singura...

| Pool77 a răspuns (pentru Nemessys):

Si eu, si eu.

| Nemessys a răspuns (pentru Pool77):

Bate palma!

| XTheAlex a răspuns:

Și eu aratam groaznic, însă m-am apucat de 2 luni de sală și a crescut ceva masa musculara pe mine, e cam greu să crești daca nu iei proteine... Vreau să aștept până mă fac mai solid și după să caut o fata.Așa ar trebui sa faci și tu.Totusi câteodată sufăr uitandu-ma la o fata și mă gândesc cum arat...

| RAY explică (pentru XTheAlex):

Te cred ce sa faci asta e