| RAY a întrebat:

Ai simtit vreodata ca nu stii ce vrei de la sexul opus?
Sex sau relatie sau singuratate? Cum ai gasit o solutie?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, si atunci era clar ca nu eram arrasa de persoana aia. Daca e cazul sa fii atras/vrei relatie c-o persoana, nu exista indoieli, stii de la inceput. Indoile apar cand nu exista atractie, ci doar curiozitate de inceput pentru o persoana aparuta noua in peisaj

| Justme1997 a răspuns:

Nu stiu ce vreau. Soluție? nu prea vorbesc cu nimeni de sex opus, doar cand e nevoie

| RAY explică (pentru Justme1997):

De dimineata la lucru a?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de cateva ori.
Cel mai bine este sa iei o distanta si sa te gandesti foarte clar la asta.
Eu dupa ce am facut asta mi-am dat seama ca nu voiam nimic de la respectiva persoana sau ceea ce voiam nu puteam primi din cauza ca cica, nu aveam aceleasi senimente, la modul ca doar eu aveam sentimente.
E foarte important sa iti dai seama daca ceea ce simti / gandesti acum de sustii ca "nu stii ce vrei de la sexul opus" e doar o faza sau nu.
( oricum toate relatiile duc la sex deci daca de la inceput sau la mijloc, chiar nu conteaza(ca la sfarsitul relatiei nu mai sex) )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu