| RAY a întrebat:

Ai sta cu cineva care nu te atrage fizic?

21 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu.
N-ar avea vreun farmec.

| RAY explică (pentru Ofiintă):

Iubirea apare doar daca suntem de cineva fizic?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

O poate accelera, nu exista dragoste fara atractie fizica

| Ofiintă a răspuns (pentru RAY):

Poate să nu apară nici cu atracție fizică, și asta pentru că ai nevoie de reciprocitate și să îți placă si caracterul persoanei.

| RAY explică (pentru Ofiintă):

Atunci de ce nu mi ai da o sansa sa ma cunoști?

| Ofiintă a răspuns (pentru RAY):

Pentru că sunt mai old fashion și prefer să cunosc persoane în realitate și nu în mod virtual.

| RAY explică (pentru Ofiintă):

De acord, sa spunem ca ne cunoastem real

| Ofiintă a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt pro întâlnirilor de acest tip.
Într-un mod absurd, dacă ar fi să imi doresc să întâlnesc vreo persoană pe care l-am cunoscut în mediul virtual. In acel caz va trebui să fiu destul de motivată in această direcție. Va trebui să am dorinta de a cunoaste persoana respectivă.

| Drimmero a răspuns:

Nu

| Mosotti a răspuns:

Nu asa sta, de aia am si refuzat ce nu mi-a placut, una din ele facea la pat ce voiam, dar nu am vrut relatie, diplomat o evitam, ca am de invatat la master, ca aia ca ailalta, asta acum cam 3 ani.
Ca ma int si celelalte calitati e altceva, dar eliminatoriu e fizicul intai. Toti suntem asa, doar ca unii recunosc, altii nu, altii nu constientizeaza adica aia care zic "aaa mi-a placut cum se comporta".

| Sofer a răspuns:

Dacă nu reușești sa fi cu cineva. Alegi și cu o fata urata sa ramai laughing. Mari pretențioase și pretențiosi în 2020.

| RAY explică (pentru Sofer):

Poate va aparea iubirea de care vorbea platon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! O relație amoroasă presupune a fii atras de persoana respectivă și automat atras și de fizic, altfel spus ai fi atras doar pentru o prietenie și nimic mai mult laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nah,chiar m-a placut acum putin timp o fata urata, dar am zis pas!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa fiu da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As stã intre tate la milfuri.
Depinde cand e vorba de stat, nu numai sex, da as sta chiar daca tipa aratã de un 6 de exemplu pe o sacrã de la 1 la 10.
Dacã aratã sub medie dar e fata de treaba de ce nu?

| Anonima163333 a răspuns:

Nu cred.

Răspuns utilizator avertizat
| VI3 a răspuns:

Oamenii sunt superficiali și de mici copii suntem așa. Din câte văd, tu nu ești mulțumit de fizicul tău și tu mai spui, că femeile se uită după bărbați care arată bine. Atunci tu de ce te uiți după ele? Atracția nu? Păi și de ce nu îți cauți pe cineva de nivelul tău? Trebuie să recunoști, că ești o persoană superficială și tu îți dorești o relație cu un foto model. Tu ar trebui să te adaptezi, dar tu nici la vârsta asta nu ai făcut-o și asta este grav. Bănuiesc că din cauza asta, au apărut și alte probleme de comportament, nu? Mergi la un psiholog, așa ar fi cel mai bine, pentru că tu pui de câți va ani asemenea întrebări. Fă sport, meditează, iubește, dar nu numai sexul opus. Câți ani ai de curiozitate? ai avut vreodată o relație? Dacă vrei, putem vorbi pe Instagram. Să îmi spui, dacă vrei să ți-l dau.
Baftă și încearcă să te vindeci.