| RAY a întrebat:

Tu ai sta cu cineva care nu te atrage fizic?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Caracterul nu compensează lipsa de atracție fizică pe care o simți pentru partener.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce username ai mai avut?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu am avut alt username.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Imi pari cunoscuta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Poate ai întâlnit aici, alte persoane care gândesc ca mine și asta te face să crezi că-ți par cunoscută.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Probabil

21 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| SkyPilot a răspuns:

Nu as sta. Nu cred ca o relatie fara sex poate rezista. Si nu mi-ar arde de sex cu una care nu ma atrage.

| RAY explică (pentru SkyPilot):

Mai bine singur decat cu una care nu te atrage aaaaaa?

| sofisis a răspuns:

Nu.

| Plato a răspuns:

Avand in vedere nivelul intelectual de aici, nu cred ca te puteai astepta sa primesti si alte raspunsuri.

| RAY explică (pentru Plato):

Ce legatura are una cu alta, intelectali se simt atrasi de pers urate aaaaaaa

| Justme1997 a răspuns:

Nu, dar atractia fizica e subiectiva. Adică am fost atrasa de tipi considerați urâți de prietene

| Theo94 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O noapte Da, te imbeti bine si instant e frumoasa si una urata. Acum vezi tu cu ce arãtare te tresti dimineata

| RAY explică (pentru anonim_4396):

De asta un amic de al meu e mereu beat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde si ce are in cap ( daca area ceva), am intalnit destul de multe persoane despre care pot sa spun ca arata bine, chiar foarte bine ( pentru mine o persoana "frumoasa" e dupa fata, nu corp dar daca e si corp ) si nu aveau absolut nimic in cap, ba da nimic stii ce zic? si care voiau doar relatii cu s3x si favoruri etc sau se baga in o relatie asa, ca sa fie.
Nu stiu cum e sa fii atras de cineva fizic si sa te dezamageasca mentalul acelei persoane ( e ca o punga, ce arata frumos pe dinafara dar cand o "apuci"/deschizi iti dai seama ca este goala, are doar aer (gen lays) si alta care arata, nu chiar atat de rau, sa zicem decent si nu-i nici "goala"( nu stiu de ce dadui ex cu punga ).
In alta ordine de idei, depinde de varsta, persoanele de 20 de ani cauta altceva fata de cele de 40 de ani ( sau nu, depinde ).
Daca tu cauti s3x, atunci nu, nu ai cum sa stai cu cineva ce nu te atrage fizic.
Daca gen cauti ceva mai serios, ehei, fizic, sa zicem ca inca nu am avut vreo relatie intima cu acea persoana ( deci nu stiu cum arata fara haine), asta inseamna ca hainele nu imi plac, modul cum le poarta, sau poate faptul ca nu ii vin bine, deci aici hainele nu ma atrag, in cazul asta exista schimbari de look si pnm iti dai seama ca seara nu hainele sunt cele care conteaza.
Dupa mine o relatie "sanatoasa" inseamna in principiu interese comune, pasiuni comune, (mai are rostul sa zic sentimente comune sau se subintelege?), comunicare, incredere reciproca, confidentialitate (si altele ce acum poate imi scapa) si fizicul e cam bonus dar depinde ce cauti foarte mult si sa stii ce cauti de la inceput de asemenea.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu vorbesc de prima impresie, daca un om te degusta nu ai interes fata de el

| EcceHomo a răspuns:

Aş sta...de vorbă.happy

| RAY explică (pentru EcceHomo):

Atat a? in fapt si asta faceti, profitati de noi dar alegeti badboys

| EcceHomo a răspuns:

Eu recunosc, îmi plac băieții răi.big grin

| RAY explică (pentru EcceHomo):

Nu esti singura, cele care nu recunosc mint mai mult