| esapament a întrebat:

Ai stat vreodata cu un baiat doar pentru ca iti placea vocea lui? Vi se pare o voce groasa mai autoritara, sexy, atragatoare?

4 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Nu as sta cu un baiat pentru ca-mi place doar vocea lui.
Dar au fost baieti care aveau o voce placuta si a fost un atuu pentru ei :p

Răspuns utilizator avertizat
| dya_4589 a răspuns:

Hmmmmmmmm... Mi-a placut vocea unui baiat (pentru ca m-ai intai l-am auzit), dar dupa mi-a placut si felul in care arata, modul de gandire, comportamentul, totul!

| esapament explică:

Atunci de ce majoritatea boy-bandurilor au tendinta astazi sa cante intr-o voce subtire?

Mika
BackstreetBoys
Enriqueeeeee grijania m***tii
Cristian Enash
etc ca nu am observat decat la radio.