| tibidarkman a întrebat:

Aici am nevoie de parerea fetelor... Mia zis intr-o zi ca ma iubeste si dupa 2 zile a intrebat un alt baiat daca vrea sa fie cu ea impreuna.Atunci eu am spus ca sunt in Romania(eu acum sunt in austria) ca sa o uit si ea a inceput sa planga dupa mine si a spus ca face orice numai ca sa ma intorc inapoi.Totul a fost bine vreo 2 saptamani. Dupa care nu ma mai baga in seama si a spus ca nu ma iubeste.Atunci eu am intrebat-o ca atunci de ce a plans dupa mine.Si raspunsul ei a fost ca a plans dupa mine pentru ca si-a pierdut cel mai bun prieten.Si a spus ca ea ma considera cel mai bun prieten al ei nu iubit. Dar la alte persoane le spune ca ma iubeste si ii este frica sa imi spuna. Ok. Am inteles ca ma iubeste dar ii este frica sa imi spuna. Dupa alte zile intreaba un alt prieten de al meu daca vrea sa fie cu ea. Mi-am dat seama atunci ca vrea sa fie cu cei mai buni priteni ai mei ca sa o pot uita.Stiu ca nu ii place de acel baiat pentru ca numai cand sunt eu prin prejma merge pe langa el si vorbeste cu el.Intrebarea mea este urmatoarea.Cum sa fac ca sa fie cu mine impreuna pentru ca pur si simplu nu o pot uita.

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

''Mi-am dat seama atunci ca vrea sa fie cu cei mai buni priteni ai mei ca sa o pot uita''.

Chiar crezi asta? Mama, ce naiv esti, sper ca n-ai mai mult de 13-14 ani!
Ca sa vrea sa o uiti nu ar sta cu cei mai buni prieteni ai tai, ci s-ar indeparta de tine.In plus, e foarte nesimtita ca dupa ce a avut o relatie cu tine, acum iti ia la rand cei mai buni amici!

Te iubeste, dar sta cu altul... Visator mai esti!

Nu te iubeste, e o fufa proasta si care nu merita atentia ta!

Scuze pentru duritate, dar trebuia sa iti deschid ochisorii!

| Razvan a răspuns:

Tu chiar o iubesti? Atat de mult incat nu vezi ca isi bate joc de tine? Stii cum e cu plansul la femei... e doar o incercare patetica de a incerca sa intoarca din drum si pentru ca nu iubeste ci pentru ca ii CONVINE. Tu in ecuatia asta joci rolul fraierului scuza-ma ca iti spun asa direct. Fata ta, imediat ce tu pleci te va inseala cu altul si apoi va fi iar cu tine.Gandeste-te bine:unii oameni nu merita a doua sansa

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nehotarata al dreacului

| Izzﻵ a răspuns:

Buna! nu stiu ce sa zic e cam neserioasa fata. daca altora le spune ca te iubeste si ei iti spun tie inseamna ca ea vrea sa afli asta si ea le-a spus lor sa iti spuna happy poate cu adevarat te iubeste dar e posibil sa nu sad. marturisestei ca o iubesti mult si ca nu vrei s`o uiti sa nu`ti spuna ca trenuie pentru ca e imposibil se vede ca tu o iubesti mult pe fata asta si nu vrei s`o prierzi! ia`o de`oparte si intreab`o daca e adevarat ca te iubeste nu nu are curaj sa-ti spuna, ea sa`r putea sa zica timida "nu" u pur si simplu vei vedea daca te iubeste pe fata ei, daca se rusineaza, daca vrea sa plece fara sa-ti raspunda, daca se "balbaie" laughing sunt mai multe feluri happy ai grija de tine si de ea. Bye te pup kiss