| skiziiskiz a întrebat:

acu 4 zile un baiat a venit la 4 dimineata la mine la bloc si a urlat ca ma iubeste, si tot de astea. Si vorbea foarte frumos cu mine, si era super. APoi i-a zis la un prieten ca nu stie ce o fost cu el, cum de mi-am spus chestiile alea. ca el nici macar nu ma place, etc.Si i-a zis la ala ca nu vrea sa pateasca ca si cu fosta, sa imi bat joc de el[ aia si-a batut joc in ultimul hal d el, iar el e foarte afectat] M-am simtit foarte prost. Si el m-a tot intrebat ce am, ca sa ii zic, ca vrea sa stie, si mai multe. Si pana la urma i-am zis ca ar trebui sa stie ce am, apoi peste o zi i-am spus ca am plans foarte mult cand am aflat "chestiile" alea. Apoi el a inceput sa-mi zica ca nu am incredere in el, si mai multe... Sa ii spun ce am pe suflet sau sa il las in pace?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Era baut bine omu

| Azµre a răspuns (pentru suntserios):

Pilit rău...

| EaEmma a răspuns:

Descarca-te si spune-i ce ai pe suflet

| WildDream a răspuns:

Cred ca avea ceva la bord omu de a facut chestiile alea... Oricum trebuie sa vorbesti cu el, chiar daca probabil o sa se supere. Macar sa stii si tu daca te place sau nu, ca sa nu mai stai cu incertitudinea asta.

| michael5813 a răspuns:

Instabil emotional tipu asa ca uita-l!