| anonim_4396 a întrebat:

Ajutați-mă cu o situație, de ce fostul crush îmi face vanatai pe corp pe când deja el are prietena si când eram la scoala când ne certam mereu găsea sa ne împăcăm prin gluma? Cât l-as ignora se simte atras de mine sau ce are, ce vrea de la mine?

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Îți face cămătari pe corp?
Ce dracu' mai înseamnă şi asta?

| marianaustroi a răspuns (pentru Hammurabi):

*vanatai pur si simplu autodictarea de la telefon

| devilshelp a răspuns (pentru marianaustroi):

Vrei sa zici hickey? Si daca da, presupun ca ti le face pe gat? De ce il lasi daca stii ca are prietena? Chiar nu ai respect fata de tine? Eu zic ca meriti un baiat care sa vrea sa fie doar cu tine, nu sa se plimbe de la una la alta. El te foloseste, tristul adevar. Mai bine sa il stii de acum decat sa iti faci sperante

| anonim16121 a răspuns:

Aoleo,ce situație nasoala, cămătari? Eu as zice să rupi orice treabă cu el, acesta e cel mai bun răspuns? mult succes, ai o viață de trăit, nu stai tu după un retardat in viața (funda daca ți-a plăcut răspunsul).