| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma, m-am indragostit de o printesa, cum sa procedez?

13 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Te transformi in broascabatting eyelashes

| Coconutz a răspuns:

E grav.Trebuie sa devii instalator si sa iti dezvolti o mustata si un accent italienesc.Trebuie sa parcurgi lumea, sa treci prin fiecare tara in cautarea printesei.Vei de peste multi pitici, broaste testoase si aruncatori de ciocane.Iar inainte de fiecare printesa falsa( da unele te vor pentru banii tai ) va fi un dinozaur ce scuipa flacari.
Trebuie sa fii curajos si sa mananci multe ciuperci altfel calatoria ta va fi una scurta.

| Hash001 a răspuns (pentru Coconutz):

Marriooo luigiiiii SHrrooomzzz

| anonim_4396 explică (pentru Coconutz):

Hehe, mario reference happy

| SMarius a răspuns:

O cari cu caruta, simplu laughing

| valentino52 a răspuns:

N-ai ce face cu un singur armasar alb....iti trebuie minim 300... si de rasa neamteasca preferabil

| alecsalecs a răspuns:

Pai daca ea are sange albatru"si tu rosu e mai greu!laughing))

| beki13 a răspuns:

Daca si la ea sentimentul e reciproc, cumparati palat, cal, armura si neaparat nunta sa tina 3 zile si 3 nopti si am incalecat pe-o capsuna...

| TotEuMa a răspuns:

Te duci la Vanessa sau Melissa te transforma in print si abracadabra printesa te iubeste, va casatoriti, faceti o echipa de fotbal (cu tot cu rezerve) dupa care muriti amandoi in accident de caleasca. The End.Ps : Copii raman in viata si se bat " ca chiorii " pe palat si avere rolling on the floor)

| Squirtle a răspuns:

Mai simplu de cat crezi. Te duci la Sfanta vineri si ii ceri sa iti imprumute o gaina de aur. Gaina de aur iti va face un ou de aur. Va trebui sa stai 7 zile si 7 nopti cu fundu pe acel ou de aur pentru al cloci. Dupa 7 zile si 7 nopti din nou se va naste un balaur fermecat cu 3 capete. Balaurul iti va indepli 3 dorinte. Trebuie sa le ceri in ordinea asta. O secure magica, un lasou fermecat si ochi plutitor. Dupa indeplinirea acestor dorinte va trebui sa pleci pleci intr ocalatorie pe meleguri mistice insotit de aceste 3 lucuri magine pe care ti le-a dat balaurul fermecat. Calatoria va dura 9 ani 9 luni si 9 zile. Vei fi pus la 3 incercari dar itemele pe care le ai iti vor fi de mare folos. Dupa ce vei trece aceste probe un zmeu iti va darui pana fermecata din coada unei pasari pheonix. Cu aceasta pana te vei gadila la fund si se va crea o ruptura in spatiu timp care te va intoarce inapoi in timp si te vei afla langa printesa ta care se va indragosti la prima clipire de tine.

| Eille2EtcnupD a răspuns (pentru Squirtle):

Lol, chiar ai imaginatielaughing)rolling on the floorrolling on the floorlaughinglaughinglaughing am ras pana la lacimi

| aaadddyyy a răspuns (pentru Squirtle):

Cata imaginatielaughinglaughing

| AlexiiaAle a răspuns:

Te urci pe un cal alb, te duci la ea la balcon si ii canti o serenada laughing