| Andreiu68 a întrebat:

Ajutati-ma repede! Azi nu am iesit afara fiind onomastica de nume asa ca nu m-am putut vedea cu iubita.Pe la vr-o 8 jumate eu eram acasa si un prieten m-a sunat si a spus sa ies la usa ca vine acuma la mine sa imi arate ceva.Am iesit la usa si pe telefonul lui avea o filmare ce ce o facut azi el pe afara.Si in videoclip era iubita mea si inca 3 prieteni si iubita mea se dadea la acei baieti si le spunea-Hai vino si pupa-ma,ca de ce nu ma pupi si chestii si pe pupa pe buze si alte chestii,pipaiala etc,se vedea clar ca prietena mea cauta avansuri si prietenii mei,dupa ce o dat de gust prietenii mei normal ca se pupau, lingeau de parca erau iubiti.Prietenul asta a meu a filmat pe ascuns vr-o 3 min si se vedea ca in 3 min ce o facut,dapai dupa ce o inchis filmarea si pana trebuia sa plece prietena mea acasa.Ce ar trebui sa fac acuma? Vreau sfaturi, sunt disperat-dau funda( sunt impreuna de 2 saptamani cu aceasta fata)

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu ai iesit afara din cauza ca aveai onomastica?
lasa fata in pace are tot dreptul sa se distreze

| Emilian65 a răspuns:

Tradare si iar tradare din partea prietenei tale. In loc sa vina la tine sa sarbatoriti onomastica ta, ea se pupa si se mangaia cu prietenii comuni prin parc.

| Andreiu68 explică (pentru Emilian65):

..mda,trist,credeam ca aveam si eu incredere in cineva drag

Răspuns utilizator avertizat
| Maxnonymus a răspuns:

Nu e frumos sa lovesti fete, ii arati filmarea si o pui pe o alta prietena de-a ta sa-i dea cu telefonul in cap.Cea mai buna solutie.

| Anonima00000000 a răspuns:

2 saptamani este nimic. Despartete de ea. Nu merita efortul.

| Ancient a răspuns:

Desparte-te de ea omule.
Nu ai nevoie de un astfel de specimen ca şi iubită.

În primul rând în semn de respect pentru masculinitatea şi stima ta de sine.

Pur şi simplu dă-i papucii, motivând faptul că e o mică "destrăbălată" (tu îţi poţi lăsa imaginaţia să zburde când faci asta, eu nu pot aici).

Nu te gândi să o ierţi. Fiindcă e clar că va face din nou chestii din astea şi te va înşela iar. Doar dă-i papucii. Nu te merită.

Şi Mia Khalifa e mai decentă decât ea.

| Nala38 a răspuns:

Tu chiar NU observi ca isi bate joc de tine? Na, poate a fost beata, dar nu cred. Ma intreb cu ce scuza va veni maine fata aia!

| Borea666 a răspuns:

O bagaboanta. Asta ai aflat tu, dar cine stie de cate ori a mai facut treburi din astea.