| newname a întrebat:

Ajutati-ma va rog m-am despartit de prietena mea din motiva ca mi-a spus ca vrea sa fie singura si ca nu mai tine la mine.Acum niam impacat da se compoarta rece cu mine nu stiu ce sa mai fac sasi schimbe comportamentul am intrebat-o daca o sa se schimbe si mi-a spus ca nu stie o sa vada o iubesc foarte foarte mult si as face totul pentru ea. spuneti va rog ce sa fac sa se comporte mai frumos cu mine?

6 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Nu trebuia sa te injosesti sa o mai vrei inapoi dupa ce ti-a dat liber. E clar ca nu o sa mai fie ca la inceput, nu vezi ca face ce vrea din tine? Stop being such a wussy.

| Analya a răspuns:

E cam complicat. Nu poti face pe cineva sa te iubeasca daca nu simte asta. Stii cum e "dragoste cu sila nu se poate". Daca zici ca nu mai simte nimic pentru. tine, inseamna ca a simtit candva. Incearca sa o recuceresti. Daca ai reusit odata, poate o sa reusesti si a doua oara. Acum depinde si de ce v-ati despartit...

| Analya a răspuns:

Pai, stii cum e "dragoste cu sila nu se poate". E cam complicat, dar daca zici ca nu mai tine la tine, inseamna ca a tinut candva. Incearca sa o recuceresti, daca ai reusit odata s-ar putea sa mearga si a doua oara. Acum depinde si care este motivul pentru care v-ati despartit... Daca ai fost tu de vina s-ar putea sa se simta indreptarita sa se comporte asa. Poate vrea sa-ti dea o lectie. Tu stii...

| oOAndreyOo a răspuns:

Pai spune-mi cati ani aveti mai inti
1.pai daca ea e mai romantica scoato la o cina romantica
2. urmaresto poate are pe altcineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa fii putin mai creativ, sinmba-ti felul in care sa ii arati afectiunea, poate a intervenit monotonia.

| maxim_5668 a răspuns:

Oaauu am citit si cele lalte intrebar de la tine de pe profil si ai patit-o ca si mine tot am fost impreuna cu prietena mea 9 luni si 5 zile, si tot neam inceput viata sexuala impreuna si intr-o zi am venit, de la scoala si m-am pus la calculator si vb cu ea pe messenger si mi-a spus ca gata totul s-a terminat vrea sa fie singura nu ma mai iubeste nu simte nimic pentru mine eu imi iseam din minti nu vroiam sa o pierd si plecam in fiecare seara la dinsa sa o scot afara sa vb ne certam strigam unul la altul si dupa 6 zile am insistat si ne-am impacat dar se comporta foarte urit cu mine chind plecam la disco se dadea la toti prietenii mei numi acorda nici o atentie si tot am intrebat-o daca asa va fi mai departe si ea mi-a spus nu stiu. dupa ce am vazut ca o sunam vb urit cu mine chind imi raspundea chind nu ii spuneam sa esim la o plimbare spunea ca nu poate si am decis sa o las in pace neam despartit.eu find primul partener la viata sexuala eram fericit ca nu m-am intilnit pur si simplu si am obtinut ceva dar ea nu sa gindit ca sia stricat viata. a inceput sa easa cu un prieten de al meu eu incercam sa o dau uitarii dar foarte greu se primea. aproape dupa o luna e ma suna simi spune sa esim eu ii spun ca nu vreau si ii inchid mi-a venit la mine acasa si sa cerut ertare pentru ca vrea sa fie cu mine mai beparte pentru ca sia inceput viata sexuala alaturi de mine. dar dupa cu sa comportat inainte cu mine eam zis ca gata nu vreau sa mai aud de tine ma implora si imi spunea ca face totul pentru mine eu i-am spus ca daca ai esit cu prietenul meu cine stie ce o fost intre voi eu nu vreau e mi-a spus ca n-a fost nimic imi jura si chiar am inceput cu ea din nou si acum se compoarta foart frumos cu mine. Iar tu ghindestete ca nai pierdut nimic iai traso si ea a pierdut totul asa ca nu te mai lingosi pe linga ea daca vezi ca nu se schimba uito suno si vezi cu vb cu tine daca vb urit las-o in pace incercati sa iesiti si daca zice ca nu poate nu te mai chinui las-o va regreta odata tu doar ai avut relatii inca trebuie sa te mindresti ca a fost virgina. ea nu te va uita niciodata. o sa vezi ca urmatorul ei partener o sa afle ca nu-i virgina si o sa se compoarte foarte frumos cu ea so duca la pat chit mai repede si dupa ce eu trage va disparea si ea va sti motivul. succes sper ca te am ajutat