| GlitterForce a întrebat:

Ajutoooor! Trebuie sa ma sărut cu iubi si nu stiu cum sa ma calmez.Cineva știe ceva? Sunt super Emotionata si am ca un gol in stomac care ma omoară! AJUTOOOOR!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Inchide ochii. Intredeschide gura. Lasa-ti buzele in seama iubitului, deoarece va sti el cum si ce sa sa faca cu ele. Nu trebuiesa te ingrijorezi deloc deoarece in mod sigur totul va decurge perfect. Curaj!

9 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Lasa-l pe el sa faca treaba.

| Violleta2022 a răspuns:

Cum dumnezeu ai ajuns sa ai iubit daca nici macar sa saruti nu stii, prietenii de dinainte ce ti-au facut?
sau tu ai sarit peste prieten si ai ajuns direct la iubit?
Stii ca iubitii se fac mai tarziu in viata, cand ai exeperinta unui prieten, ca iubitii sunt aia cu care faci sex...

| T0T a răspuns:

Mănâncă usturoi.

| ONE123456789 a răspuns:

Buna! Pai, starile tale sunt normale. Nu trebuie sa iti faci prea multe ganduri, totul va veni de la sine. Incearca sa fi mai calma in preajma lui, sa nu te gandesti prea mult la ce vei face, fi tu insati! Multa bafta!

| Vampiroiul a răspuns:

Cred ca ai 11 ani...sigur ai 11 ani.

| Messi120 a răspuns:

Trebuie doar sa mananci!

| versatile a răspuns (pentru Messi120):

Sa ia cu paine

| GicuTroaca2 a răspuns:

Pai manaca in gatii matii ceva. Si bea cola