| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac imi place de un baiat si nu stiu daca sa il sarut sau nu ca daca afla mama ma omoara!

6 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Dar cati ani ai?happy

| Neimportant a răspuns:

Când iubeşti nu te mai interesează nimic. Sărută-l fiindcă nu ai ce pierde. happy Iar mama ta ar trebui să înţeleagă că eşti la o vârstă în care te poţi îndrăgosti şi simţi nevoia de a săruta şi de a fi sărutatăhee hee

| Gmcc a răspuns:

Incearca sa ai o discutie cu mama ta cat de cat "matura"! Explica-i ca ai ajuns la stadiul acela in care te-ai indragostit si simnti nevoia de un sarut(bine inteles daca nu iti este rusine sa vorbesticu mama ta) Nu raspunsul la toate problemele pe lumea asta e bataia! O vorba buna sau o explicatie spusa candva face cat 100 de bataibig grin!

| petalouda a răspuns:

Si eu vb cu un baiat care este mai mare decat mine cu 5 ani, nu i-am spus mamei pentru ca nu ma lasa sa am prieten ...cand ies in parc cu el ii spun mamei ca ies cu fetele si asa mai departe, cand ne-am intanit odata.in mine simteam ca vreau sa il sarut.dar pana la urma a facut-o el, nu stiu ce sa spun asa se poate intampla si in cazul tau straight face Ce sa iti spun INDRAZNESTE si sarutal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca sentimentele sunt solide si sunt din emanate de ambele parti nu vad problema.

| DuddyDuddy a răspuns:

Problema este ca eu sunt destul de mica de aceea vreau raspunsuri de la cei mari (a da si am 12 ani si 3 luni). Nu cred ca e varsta la care sa am prietemn da simt ceve pentru el si el simte ceve pentru mine da nu stiu ce sa fac!