| ionica32 a întrebat:

Ajutoor sunt disperata. Am inceput o relatie cu un baiat pe care il placeam.dar lumea a incercat sa ne faca sa ne despartim si nu a reusit nimeni. Pana cand baiatul pe care il iubeam foarte mult si asteptam de mult sa fiu cu el mi-a zis ca vrea sa fim impreuna. Eu l-am lasat pe prietenul meu pentru el iar acum imi pare foarte rau pentru ca mi-am dat seama ca tineam la el :-

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic... daca vrei sa fi iar cu primul atuci vorbeste cu el si spune-i sa te ierte ca ai fost cu capul in nori si nu ai stiut ce faci in momentul respectiv, poate ai noroc si te va ierta daca nu e un tip orgolios

| neutrino a răspuns:

In viata prostia se plateste.

| Cricutz a răspuns:

Mda...interesant.Mai ales ca ai uitat sa mentionezi cu ce te puteam ajuta happy

| ionica32 explică:

Cum sa fac ca primul sa ma intrebe iar daca vreau sa fiu cu el fara sa ii arat ca imi pare rau..pentru ca e cam orgolios