| loveisbeautiful a întrebat:

Pfff poveste lunga
m-am despartit de un baiat pentru ca devenise foarte rece si ma evita (desi el spunea ca nu o face ci doar ca are treaba) pana la urma am ajuns la concluzia sa ne despartim
apoi dupa o perioada l-am cautat si i-am zis sa ne impacam pentru ca incercasem sa fiu impreuna cu un alt baiat dar nu am reusit pentru ca tot la fostul tineam
era bine in sfarsit eram cu cel pe care il iubeam dar nu a durat mult si mi-a zis ca a facut o prostie ca si-a dat seama ca numai tine la mine. am acceptat si i-am zis sa ramanem prieteni
a trecut o luna, timp in care am incercat sa-l uit, dar nu am reusit
apoi m-a sunat si mi-a zis sa ne intalnim, mi se pare foarte ciudat pentru ca nici nu ma mai saluta, dar zilele trecute m-a salutat foarte vesel
ce sa fac? oare vrea sa ne impacam? eu nu vreau chiar daca tin la el enorm si imi este teama ca voi accepta sa fim din nou impreuna
stiu ca vrea doar sa-si bata joc de mine si asta ma doare, totusi inca sper ca nu-si bate joc dar sper degeaba nu? ce sa fac? cum sa am puterea sa spun nu? crying

2 răspunsuri:
| briana a răspuns:

Trimitei un mesg ca ai pe altcineva sh ca nu mai are rost astfel nu va trebui sa te duci la intalnire sh ai timp sa iti gasesti pe altcineva. Demonstreaza ca nu esti rezerva lui sh ca nu face ce vrea cu tine oricum nu te merita. Sh sa stii o iubire se uita prin alta iubire.

| omudeapa a răspuns:

Spune-i ca esti casatorit si ai o familie fericitawinking