| Al_Tau_Alin_1980 a întrebat:

Ajutor cum pot face sa scap de mirosul din gura, deoarece când ma sărut cu iubita mea îmi zice ca îmi miroase gura?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

M,ergi la medicul stomatolog, fa ti detartraj odată la 6 luni, renunta la fumat(daca fumezi), iar mirosul gurii nu este intotdeauna datorita dintilor, mai sunt si-o datorita unor boli, sau a ceea ce maninci, mai exact mirosul gurii poate pleca din stomac, daca după detartraj, mirosul gurii persistă, e clar ca e din stomac. Săraca fată ai zăpăcit o cu mirosullaughing spală te des pe dinti, clăteste gura cu apă de gură mentolată, mesteca gumă, spală te pe dinti cu bicarbonat, evită alimente puternic "odorizante" cum ar fi ceapa, si consumă multe fructe, deoarece carnea pina se descompune in organism pute, mai ales acum vara, ce vîrstă ai? Dar fata? mersi.

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Winterfresh dropsuri mentolate.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Spalate pe dinti

| WaterDrop a răspuns:

Acid sulfuric.

Da, da, stiu, stergeti raspunsul.N`am rezistat sad

| h3r a răspuns (pentru WaterDrop):

Insensibilule.

| WaterDrop a răspuns (pentru h3r):

Aaa, este acea chestie care se vinde la non-stop noaptea? Am cumparat mai demult cateva pachete de insesibilitate sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru WaterDrop):

Există și la non-stop?
Hmm, bine că o am dintotdeauna.

| WaterDrop a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti da un sentiment de liberatate nu? Poate crea dependenta.

| h3r a răspuns (pentru WaterDrop):

laughing

| WaterDrop a răspuns (pentru h3r):

Aaa, dammit sad Doar atat? Si eu speram sa transformam discutia asta in casatorie. Profund dezamagit!

| h3r a răspuns (pentru WaterDrop):

Aww. Marry meee please

| WaterDrop a răspuns (pentru h3r):

Anytime, anywhere si chiar si fara invitati! Doar sa fie soare apoi, chiar si cand vei fi plecata. Trebuie un prenuptial neaparat pentru acest lucru.Oh, si, un nasuc simpatic, altfel nu discutam.Este simpatic?

| h3r a răspuns (pentru WaterDrop):

Da. Absolut drăgălaș :3

| WaterDrop a răspuns (pentru h3r):

Oooh, dragalas, humz! Ok, sunt vandut. Ma poti scoate oricand din folia cu bule mari de aer care pocnesc si nu te poti opri sa le apesi, dupa ce dai comanda si notezi adresa.Voi fi lucios si in stare de functionare, doar sa fii blanda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru WaterDrop):

Nu promit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spala-te pe dinti des, foloseste apa de gura si ata dentara. Mai stiu un truc, cam ciudat ce-i drept, dar merita incercat. Dimineata si seara, curata-ti limba cu o lingurita. https://www.youtube.com/watch?v=DA229VHfqcY (1:13, ca sa intelegi exact ce vreau sa spun). Mesteca guma. Daca nimic nu merge, mergi la medic. Poate fi ceva intern.

| DoubleCaramell a răspuns:

Ia o gumă, sau spală-te pe dinți