| MaTeOGG a întrebat:

Ajutor, funda!
Deci am ajuns la pubertate, toate bune si frunoase si de la un timp nu ma pot controla. Aproape cu orice femeie/fata pe care o vad imi fac tot felul de fantezii. Pana si cu familia. Si imi vine sa le fac avansuri sa zic asa dar reusesc sa ma controle destul. Nu mai suport sentimentul asta de dorinta neindeplinita. Nu ma uit la filme porno decat odata pe luna sau mqi rar. Dw masturbat o fac odata la 2-3 zile si ma pot abtine daca vreau

4 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Intr- o oarecare masura fanteziile sunt normale bineinteles ca se exclud cele cu familia. E foarte bine ca te poti controla insa. Si nici nu esti dependent de masturbare sau filme porno. Probabil e de vina perioada prin care treci.Numai bine

Răspuns utilizator avertizat