| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor. Ieri m-am despartit de iubi. Incearca sa ma faca geloasa cu o colega de-a lui de clasa si e chiar enervant pentru ca el crede ca reuseste sa ma faca geloasa. Dar n-am motive sa fiu geloasa pentru kca aia cu care incearca sa ma faca geloasa e o naspeta. Are 18 ani si arata binisr dar e cam uratica eu am aproape 16 dar arat mai bine ca ea cred eu. Cum sai arat ca nu-mi pasa.

Răspuns Câştigător
| Criiistinutsa a răspuns:

Oricum esti geloasa, dar incerci tu sa nu pari.
Nu-l mai baga in seamathinking, sa se duca la aia!
big grin

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Esti geloasa! Punct.hee hee chiar daca tu nu vezi asta si nu vrei sa recunosti. Prin simpul fapt ca ii dai importanta, ca o compari pe ea cu tine si invers, asta arata clar gelozia ta!

| briosicabriosel a răspuns:

Iubi laughing de ce ii zici iubii laughing scumpo dacs e iubi normal ca e logic sa fi gelasa pentru ca il iubest i, sau. nu laughing

| DracusorImpielitat a răspuns:

Daca te face geloasa, inseamnca ca te place. Fa-l si tu gelos.

| nesuferit a răspuns:

Deja arati contrariul prin simplu fapt ca postezi aici laughing

| notname12 a răspuns:

Simplu. treci la urmatorul happy
dar daca deja ai postat o astfel de intrebare nu cred ca tie chiar nu-ti pasa happy cred ca te dispera maxim laughing