| Mitzuu a întrebat:

Am nevoide de ajutor cu relatiile si baietiihappy
Este un baiat de care imi cam place si nu stiu ce sa cred despre el.Are momente cand cu mine vorbeste foarte frumos si ma baga in seama iar cu celelalte fete vorbeste mai urat, dar sunt momente cand îi invers.In clasa a V-a i-a zis la un coleg ca ma place. Apoi si-a schimbat parerea iar acum in clasa a VI-a i-a zis la o alta colega ca înca îi mai place de mine da nu asa mult. El a incercat de multe ori sa ma faca geloasa cu alte fete. Iar acum o fata incearca sa ma faca geloasa, il pupa si cum a fost la un coleg care sta aproape de acea fata sau intalnit si chiar daca la tip nu i-a placut, fata tot l-a pupat.Nu stiu ce sa mai cred.Sunt confuza.

Ms,happykisskiss

Răspuns Câştigător
| ιяιηυк a răspuns:

Buna!

Pai.incearca sa discuti cu el pe tema asta si sa termini odata cu gelozia si chestiile. esti tanara vei mai da de multi baietii in viatalaughing nu trebuie sa te intristezi pentru acestahee hee

Sper ca te-am ajutat!

Pa, pa!:*