| ღSecretღ a întrebat:

AJUTOR! Imi place foarte mult de un baiat si el nustie ca il plac, nu stiu cum sa-i zic ca il plac, nu vreau sa ma fac de ras in fata lui, ajutati-ma! crying

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Bună Ioana.

Serios? raised eyebrows. Să te faci de râs? De ce, că recunoşti admiraţie pentru un băiat? Doamne. nu te faci de râs, stai liniştită.

Bun, părerea mea este să te bagi în seamă cu el, să stai mai mult cu el. să încerci să-l cunoşti mai bine. Dacă nu ştii nimic despre el, sincer. lasă-l că nu merită. Bagă-te în seamă cu el, stai pe lângă el etc.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : ykz.eduard

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

De ce sa te faci de ras?

Daca el va refuza va fi pierderea lui.

P.S Trebuie sa stii sa sa esuezi.

| George1347 a răspuns:

Daca e de treaba sigur v-a intelege daca nu e te v-a lua in ras, ia-l pe ocolite, ''stii mie imi cam place de tine'' sau ceva de genul.