| Larisaaaa a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un mesaj dragut pentru un baiat pe care-l plac....sa reiasa faptul ca imi place de el. Nu stiu cum sa incep acest mesaj de aceea vreau sa ma ajutati big grin.

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Ce ar fi daca ai scrie?
stiu ca atunci cand taci imi spui parca prin privirea ta cat de mult ma placi. Stiu ca atunci cand ma atingi, cand buzele noastre se ating suav un intreg univers e al nostru. stiu ca fiecare particica din tine este faurita parca din imaginatia mea cum ca tu esti printul meu. de aceea iti spun astazi mai mult decat oricand ca te iubesc si te voi iubi sperand ca iubirea noastra va dura o vesnicie ori o mica eternitate. Te iubesc dragul meu!

| 7QA3 a răspuns:

Nu trebuie sa fie ceva de la noi, ceva copiat. incearca sa te gandesti ce simti cand esti cu el si nu gandi ceea ce scrii. Dupa ce ai iesit din aceasta "transa", reciteste si daca nu-ti place cum suna, mai modifica! Succes si sa fii originala!