| DrewJ a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor!

Un baiat ma place iar eu nu il plac. Nu stiu ce am avut o zi ca parca mi-a placut si apoi mi-a trecut. Cea mai buna prietena a mea m-a facut sa fiu intr-o relatie cu el crezand ca inca il mai plac. Suntem impreuna de o zi si nu vreau sa mai fiu cu el dar nu stiu cum sa ma despart de el sau ce as putea sa ii spun. Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Explica`i frumos ce s`a intamplat si care sunt sentimentele tale fata de el, cere`ti scuze si reasigura`l ca isi va gasi o fata cu care sa fie fericit.Fii sincera cu el, ca sa nu sufere mai mult pe masura ce trece timpul.

2 răspunsuri:
| DrewJ explică:

Sigur nu se va supara? Prietena mea a spus ca s-ar putea sa regret. Sunt confuza.

| WaterDrop a răspuns (pentru DrewJ):

Sa regreti? De ce ai face asta daca nu-l placi? Daca iti spune asta, inseamna ca il place ea.