| anonim_4396 a întrebat:

Pai sa incep happy...imi place de 1 baiat foarte mult el nu ma place cum pot sa il fac sa ma placa... a si e o problema baiatul pe care il plac nu e roman e din alta tara si eu nu stiu limba pre a bine sa o vorbesc asta e o problema chiar mare. eu il plac foarte mult pe baiatul asta nu il pot scoate din minte si vreau sa ma ajutati si pe mine si sa imi spuneti cum il pot face sa ma placa plzzz ajutor. dau fundita pentru cel mai bun raspuns sau pentru mai multe variante big grin

4 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Pai.roaga'l sa te ajute sa inveti limba ca nah nu o stii prea bine.si dupa ce "mai inveti si uh", mai vb si pe la un tel, si printr'un parc.etc.etc.pup:Xfunditza?

| ioana_7606 a răspuns:

Eu cred ca aici faptele conteaza cel mai mult, helauu exista flirtul!
si de limba, poti invata cateva cuvintelaughing

daps depinde de tine si de ce vrei!

Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zimbeste, nu te rusina sa vorbesti cu el, si fii cum esti tu

| andreea_9088 a răspuns:

Am incercat cu filtrul dar nu merge mai mult am inrautatit situatia...sad