| Andreea1778 a întrebat:

Ajutor, iubitul meu s-a despărțit de mine deoarece crede ca l-am înșelat cu fostul și a zis ca nu mai am nicio șansă cu el niciodata... Ce sa fac sa îl împac ca îl iubesc foarte mult, va rog spuneți-mi.

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și l-ai înșelat?
Dacă nu și doar crede asta el fără un motiv întemeiat, ceea ce denotă lipsă de încredere în tine din partea lui, las-o baltă.

| Andreea1778 explică (pentru anonim_4396):

Da dar mai demult nu acum și regret... Adică mna fostul a imbarligat mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreea1778):

Dacă l-ai înșelat, atitudinea lui e îndreptățită. Îmi pare rău pentru voi. straight face

| Bozgi200 a răspuns:

Înșelatul nu e o greșeală, e o alegere. Imi pare rău.
╮(. ❛ ᴗ ❛.)╭

| cristimihailov a răspuns:

Il schimbi si gata. Nu vrei unul gelos mereu langa tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Da-i pace si lasa-l sa plece, ca nu merita sa te agati de un om care nu te mai vrea, nu te mai respecat si nu mai are incredere in tine.
Daca-l iubeai, nu-l inselai, asta este foarte clar!

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu ai ce sa faci atata timp cat tipul nu are inceredere in tine. Incredere este unul dintre cele mai importante lucruri din relatie iar daca lipseste, relatia se clatina si nu o sa exista sansa sa devina o relatie serioasa, ci una toxica. Cel mai bun lucru pe care il poti face este sa renunti la el, sa iti dai seama si tu ca o relatie ca asta nu o sa mearga niciodata pentru ca mereu ar spune despre tine ca ai mers sa te vezi cu fostul cand tu ai mers in oras cu fetele sau cand ai mers la cumparaturi. Uita-l si mergi mai departe.

| Donsavas a răspuns:

Asta e un motiv sa fuga de tine.

| RAY a răspuns:

Tpic iubire feminină, nici nu ma mir.

| Bruno92 a răspuns (pentru RAY):

Își merită soarta progenitura

| Pantagruel a răspuns:

Propune-i o seara de sex cu voi si Inca o fata, sa te revansezi.

| RAY a răspuns (pentru Bruno92):

O sa găsească alt fraier, mereu gasesc ele

| Bruno92 a răspuns (pentru RAY):

Următoarea victimă laughing ardale spirtu' laughing

| TAMARA2007 a răspuns:

Inceraca sa vb cu el si sa ii explici care este situatie de fapt

| Andreea1778 explică:

Ne-am împăcat acum! laughing

| RAY a răspuns (pentru Andreea1778):

Ce catelus

| Andreeush a răspuns:

Cum a ajuns la concluzia că l-ai înșelat cu fostul?