| Lexiiii a întrebat:

AJUTOR! Pentru cei ce stiu sa ma ajute, va rog. Nu gasesc nici cum driverul de la placa de sunet am instalat windowsu acum cate-va zile. Un baiat a incercat sa imi gaseasca placa de sunet pe inernet, dar nu a gasit nimic care sa fie compatibil. Deci va rog stiti ceva vreo placa de sunet care sa mearga la orice calculaoru. Multumesc. Funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Ela_4663 a răspuns:

Instaleaza`ti windows 7 si nu mai ai nevoie de driver ca se baga automat din windows happy Fundita?smug:*

2 răspunsuri:
| caporalul a răspuns:

Pai as putea sa te ajut lasa un mersi la privat cu caracteristicile pc...si mai vb

| Owy a răspuns:

Http://www.softpedia.com/dyn-search.php?search_term=DriveR&x=17&y=5 de aici ia-ti ce-ti trebuie.Dar ia-ti ce este free, ai mai multe pagini acolo, documenteazate. BAFTA