| Khero a întrebat:

Sall. azi am instalat din nou windows-ul. dupa ce s-a incarcat nu am avut driverele la placa video si cea audio.la placa video am gasit driverul dar la placa audio nu merge... am gasit pe internet driverul, l-am descarcat, l-am instalat si imi apare aceeasi chestie placa de sunet se nu meste,, Nvidia_VSW7W8_32_1.3.18.0,, ajutor!

Răspuns Câştigător
| thekiller321 a răspuns:

Descarca realtek este cel mai bun

| Khero explică (pentru thekiller321):

Faza e ca nici nu prea stiu cum sa il instalezbig grin e prima data cand imi fac singur windowss-ul

| thekiller321 a răspuns (pentru Khero):

Trebuia sa te uiti la un trainer inainte de a lucra singur, cu totul ca poate nu ai exp dar caute realtek incearca. ca trebuie sa iti meargahappy

3 răspunsuri:
| alexhardy a răspuns:

Daca ai licenta la Windows faci update si o sa instaleze tot ce ai nevoie.
Daca esti descurcaret poti face rost de driverdetective care instaleaza tot.
Instalarea la orice driver se face la fel ca la orice program. Dublu click pe executabil (unele cer dezarhivare inainte) si apoi Next, Next, Finis. Restart si gata.