| Dani38 a întrebat:

Ajutor!
Tocmai am instalat google chrome si nu gasesc "favoritele".
Cum pot salva linkurile preferate in favorite si unde le gasesc, sau exista alta modalitate de a salva paginile preferate?
Scuze de categorie, dar la ora asta era cel mai probabil sa gasesc un raspuns aici.

Răspuns Câştigător
| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Pentru a adauga o pagina la favorite in Google Chrome trebuie doar sa apesi CTRL + D sau pe steluta din dreapta sus si sa dai "Done".
Pentru a le vedea faci un tab nou si le vei avea sub bara unde scrii site-urile sau mai simplu in stanga sus ai o [cheie franceza]. Dai click pe ea si selectezi BookMarks.
Succes.