| sincara1 a întrebat:

La Google Chrome, cand adaug in favorite paginile mele care le doresc mi le salveaza acolo in partea de sus din dreapta la "Alte marcaje " acolo stiu, dar in ce folder din pc le gasesc ca nu am gasit pana acum! funda!

7 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Tati.nu cred ca le salveaza in pc

| Acier a răspuns:

In C:\Documents and Settings\Computer\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\Default gasesti un fisier numit "bookmarks" in care, daca il deschizi cu wordpad, vei gasi siturile pe care le-ai salvat.

| sincara1 explică (pentru Acier):

Nu am ce zici tu! sad

| Acier a răspuns:

Atunci inainte de a deschide acele foldere trebuie sa faci o setare: Start: Control Panel -> Folder Options -> tabul "View" -> la "hidden files and folders" bifezi "show..."
Apoi intri in folderul pe care ti l-am dat anterior.

| sincara1 explică (pentru Acier):

Stiam asta
si nu se face neaparat de acolo merge si din folder dar am gasit si din-nainte sa imi spui tu cum se face!
dar l-am gasit altfel!

| sincara1 explică (pentru Acier):

Nu pot sa-l deschid doar cu notepad si nu prea gasesc nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in Start > User (sau ce nume ai la PC) apoi vezi acolo un folder cu numele Favorites.