| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor TPU! am un prieten de un an si jumatate am avut si noi putina intimidate eu sunt virgina de el nu stiu nimic el spune ca nu a avut un contact sexual am mers usor si i-am facut sex oral si am avut impresia ca l'am lovit pentru ca am unghiile destul de mari, iar dupa cateva secunde ne-am trezit plini de sange! e s-a intamplat totusi sunt confuza! are 19 ani, totusi era virgin? sau l-am lovit?

Răspuns Câştigător
| Crazyfish a răspuns:

Girl,atentie la unghii,dinti (si oua...),i-ai rupt ata...
Trece, no problem, nu te necaji!

5 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Mai mult ca sigur era si el virgin, deci nu te-a mintit cand ti-a spus ca nu a avut nici`un contact sexual love struck

| Celcaremananca a răspuns:

Baietii nu sunt virgini cum sunteti voi noua nu ni se rupe pelita si sa iasa sange din ea

| pitic13 a răspuns (pentru Celcaremananca):

Da stiu asa! asta s-a intamplat si la el?

| Đϋffγ a răspuns (pentru Celcaremananca):

A pai tu esti baiat si nu stii, atunci cand unui baiat i se rupe ata ii curge sange

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru pitic13):

Poti sa nu fi virgin si sa nu ti se rupa ata, multor baieti nu li se rupe.Deci nu stiu cat de posibil e sa fi virgin, ata aia poate s-a rupt deoarece chiar tu ai zis ca ai impresia ca l-ai lovit.