| anonim_4396 a întrebat:

AJUTOR TPU! sufar in dragoste. imi plac doua fete dintre care una stiu sigur ca ma place si alta nu stiu sigur. oricum., m-am gandit sa ma pun intr-o relatie cu una din ele si am ales fata de care stiu sigur ca ma place dar acum ma simt prost. mi-e dor de cealalta fata. ce-ar trebui sa fac? ma simt ciudat si un sentiment urat si nimanui nu-i doresc sa treaca prin starea asta!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Stii,nemultumitului i se ia darul,sa ai grija!
Nu e drept ca fata pe care o ai langa tine sa investeasca sentimente si sperante in relatia voastra si tu sa te gandesti la o alta,are si ea suflet si nu are nici o vina.
Daca nu-ti place si ai regrete, nu-i mai da sperante false si rupe relatia, pana intelegi singur ce anume vrei.
Nehotararea ta e cea care te zapaceste si te face sa te simti asa, esti ca flamandul care mananca un hamburger, dar pofteste si la cheesburger-ul vecinului de masa!
Ia-le pe rand si nu te mai juca cu suflete.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Treci la islam si te-ai rezolvat serios

| neutrino a răspuns:

Momentan ramai la starea in care te simti acum, pana iti trece, dupa care reanalizeaza starea in care esti, si ia o noua hotarare.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Ce fraier esti.
Nu te mai gandi atata si arde-le pe amandoua.

| varcolaccc a răspuns:

E bine asa, stai chill

Răspuns utilizator avertizat
| Cherry94 a răspuns:

Sa o uiti pe cealalta si sa te bucuri de ce ai pana nu o pierzi si pe ea.