| amaora a întrebat:

Buna!
Imi place de un tip de un an! Si in sfarsit i-am spus ce simt. Printr-un mesaj bineinteles. Ma simt prost pentru ca imi arata ca a fost citit insa nu a raspuns... Este un sentiment ciudat si sufar pentru ca ma doar indiferenta lui.
Ce ma sfatuiti sa fac?

8 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Daca nu ai curaj sa vorbesti cu el fata in fata, ai pierdut tot.Nici eu nu iti raspundeam daca imi trimiteai mesaj.Realizeaza cand traiesti in falsitate, aroganta.Esti vampir energetic, seci oamenii.Crezi ca esti speciala? Lupta daca vrei sa fi si nu te da lovita incercand sa atragi atentia ca si cum ai fi o printesa pretioasa.Esti indoctrinata daca nu crezi ca e cum zic eu.Fi o femeie puternica si nu astepta sa fi trasa in teapa.PA

| amaora explică (pentru Narfundo):

Nu suntem nici macar amici. Daca la tine ar veni o straina si ti-ar spune ca te place de un an nu ti-ai face cruce? Insa iti multumesc mult pentru sfat! big grin

| Cosmin1I a răspuns (pentru amaora):

Cam ciudat mod de a spune..si asa deodata.Cel mai bine era daca incercai sa te apropii de el si sa iesi macar cu el undeva si sa ii dai de inteles ca il placi.

| Vix999 a răspuns (pentru Cosmin1I):

Da de ce draga? Nu e frumos sa primesti socuri d'astea? laughing)

| Cosmin1I a răspuns (pentru Vix999):

Nu prea laughing

| VadTot a răspuns:

Scuza ma dar, cum ai putut rezista un an intreg fara sa faci nimic iar dupa un an de zile abia prinzi curaj sa i spui printr un sms ce simti pentru el?laughing

| neutrino a răspuns:

Oamenii inteligenti nu raspund la ofense.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa-i spui cuiva ce simti pentru el/ea, inainte sa fie intre voi o relatie, astfel se sperie si te intelege gresit.

Trebuia sa-i arati, asta schimba contextul foarte mult.