| pantofipantofi a întrebat:

Dupa un contact sexual protejat cu prezervativ la final dupa ce si-a dat drumu la baza penisului chiar sus unde se termina prezervativul el avea un lichid alb, este posibil sa fie sperma si sa se fi prelins in afara si sa ajunga in vaginul meu? sunt ffff ingrijorata, asta am vazut in momentul in care el a iesit afara, prezervativul era la "locul lui" adica pe penis

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este niciun pericol, acolo se colectează sperma.
Pa, pa.

| pantofipantofi explică (pentru Legiuitoarea):

Legiuitoarea, el avea un lochid alb sus la baza penisului unde se termina prezervativul

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Dacă era în interior vorbim de spermă, dacă era exterior este din secreția ta vaginală.
Pa, pa.

| evilestevil a răspuns:

Da, logic, este lubrifiantul prezervativului sau chiar lubrifiantul tau propriu, sau alte lichide. Nu te ingrijora. Doar daca o are de 10 ori mai mica decat prezervativul, you're safe. Just wait for your next period.