| anonim_4396 a întrebat:

Ajutorr! dau funda. peste 3 zile e si ziua prietenului meu si nu stiu ce cadou i-as putea face. sugestiii?

Răspuns Câştigător
| ioanadanny a răspuns:

O bratara,o pernuta personalizata, un ursulet pufos, un ceas.depinde ce gusturi are poti sa ii iei si un parfum misto asa pe gustul lui

4 răspunsuri:
| XK a răspuns:

O partida se f#tai smug si dupa sa va rupeti in gura cu bautura smug

| EvilThoughts a răspuns:

Poti sa ii iei un parfum sau ceva de genu:pentru cel mai bun iubit.nu stiu.gandeste-te la ce ii place si iti va fi usor sa alegi ceva.

| anutza a răspuns:

Catave idee:
cana personalizata, tricou, breloc personalizat, rama foto, sapca, parfum, borseta, husa de telefon, ceas, bratara argint, o carte, un film, o agenda

| AlexandraCr a răspuns:

Ai putea sa'i faci ceva ce va leaga, gen o poza cu voi2 intr'o rama frumos sau un album cu pozele voastre si cu versuri.mie astea mi se par mai interesante sau pur si simplu cumpara'i un parfum, o cana, chestii din astea big grin sper ca te'am ajutatbig grin funda?