| GEORGY_4531 a întrebat:

sambata asata ma duc la ziua unui baiat pe strand, si nu stiu ce cadou sa ii iau! ajutorr?

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Un colac de salvare

| TheQueen a răspuns:

Poti sa ii iei:
- haine
-mingie de aia de apa
-un obiect simbolic
-carti
-jocuri{mrg.din astea mai super}
-costum de baie
-ceva facut e tine
-ceva din plus
-nu stiu.card de memori la telefon,husa la tell.
-.CEL MAI USOR LUCRU E : o sa mergi la magazin,si acolo o sa vezi atatea lucruri interesante, incat o sa ajungi sa te gandesti ce sa iei si ce nulaughing crede-ma! totul a fi bine, doar cunosti stiulu baiatului:d

| ifeelfunny a răspuns:

Un colac rolling on the floor)

| chery1995 a răspuns:

Un parfum poate sau un tricou. ceva frumos ambalat. face mult/.tongue

| CgeoC a răspuns:

Depinde de varsta baiatului...personalitatea.daca sunteti foarte apropiati iti poti permite ceva haios.happy

Întrebări recente