| GeO_2554 a întrebat:

Peste 2 zile este ziua prietenului meu.Si nu stiu ce cadou sa ii cumpar.

Vreo idee?

Multumesc anticipat.:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.la multi ani pentru prietenul tau.si ziua prietenului meu e acum pe 24 si chiar nu stiam ce cadou sa ii fac.pana la urma i-am luat o rama de poze digitala sau electronik cum vrei sa-i sp. e fff tare si originala.are slideshow si mp3 si puteti vedea mereu poze sau filmulete cu voi 2.pastreaza amintirile vii. e perfecta daca vrei sa il surprinzi cu adevarat si daca vrei sa isi aduca aminte de u in fiecare zi.pup.sa ne sp ce i-ai luat

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

In primul rand : La multi ani pentru prietenul tau! happy
Uite cateva idei pentru un cadou :
-Un tricou frumos sau un bluzon
-Un parfumlove struck
-Un ceas de manabig grin

| Bishop a răspuns:

Un mp3 player sau un CD cu trupa lui preferata. O sa-i placawinking

| GeO_2554 explică:

Waa.va multumesc pentru ideehappy
Si mersi
@anonim.la multi ani

| trifsandu a răspuns:

Eu zic sa cumeri o sticla de vin care are ceva vechime(de prin anul 2000). Acuma depinde de citi ani are el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate o cana sau un tricou personalizat! Orice ce crezi ca i se potriveste! Succes!