| alinaWalina a întrebat:

AlinaWalina intreaba:
Buna.

Am 17 ani. In curand se apropie majoratul prietenului meu, iar eu pana acum nu am mai fost la majorate deci ce se face pe acolo? cum sa ma port, etc...

In ce sa ma imbrac(asa ca o idee)

Va rog mult dati-mi niste sfaturi.

Ms.

Dau funda. (ca intodeauna)

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

E ca la o petrecere, e mai speciala un pic ca e un majorat dar nu difera mult de felul in care se organizeaza! Fa-l sa se simta special, sa fie mandru ca are o asa prietena! Fii tu insati asta conteaza! Petrecere frumoasa!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Majoratul e o petrecere oarecare asa cum cineva isi serbeaza ziua de nastere (nu in mod infantil cu o bucata de tort si un suc) ci cu alcool, muzica si mancare, ceva bun. Te porti normal asa cum esti tu de fire.

| Ammy93 a răspuns:

Legat de ce sa porti- gandeste-te cum i-ar placea prietenului tau sa te imbraci ( in limita bunului simt). la majorat sa te distrezi si sa nu-ti faci prietenul de ras. Have fun

| Jonny007 a răspuns:

Pai vorbeste cu alte fete si vezi cam cum se imbraca ele.
De obicei la majorate se bea fara masura asa ca ai grija cat bei.
Glumeste danseaza simte-te bine.