| elenaaaa123 a întrebat:

Se apropie majoratul prietenului meu si nu am nicio idee in ce sa ma imbrac. M-am gandit sa imi iau o rochita dar lui nu ii plac fetele pe tocuri si fiind majoratul lui am zis sa ii fac si eu o data pe plac. Asa ca va rog vreau cateva sfaturi. Promit ca cel mai bun raspuns va primi funda. Va pup

Răspuns Câştigător
| HELBINSKI a răspuns:

Nu îți face griji, dacă porți o rochiță nu e neapărat să porți tocuri Niște balerini ca aceștia : http://www.magaoaia.ro/......12564.html
s-ar potrivi bine cu o rochie cam așa:
http://ioanalittlekid.blogspot.ro/
Poți încerca și alte modele dacă dorești. Sper că am fost de ajutor, si distracție plăcută.

3 răspunsuri:
| Ana_7904 a răspuns:

Pai daca porti rochita nu trebuie neaparat sa porti si tocuri, poti opta pentru o pereche de balerini sau chiar o pereche de sandalute cu talpa joasa.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da,e bine sa-i faci pe plac in asemenea ocazie, dar nu generaliza.Prieten sau nu, e bine sa porti ceea cete face sa te simti tu bine.Asta poate fi o exceptie motivata.La o rochita merg si niste sandale cu talpa joasa, ori niste balerini.In nici un caz sa nu mergi in,, adidas,,.

Răspuns utilizator avertizat