| getutageo a întrebat:

AlleLovesSelena spune ca rockeri sunt oribil si ca ar vrea sa ii omoare acum eu vreau sa ii demonstrez ca sunt mai multi rockeri decat manelisi asa ca spuneti ce sunteti rockeri sau manelisti funda+vot

20 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Muzica rock va fi mereu muzica de calitate. Ajunge sa vedem anumiti cantareti trecuti in istoria muzicii: Queen,Guns n roses, Bon jovi, Aerosmith si as putea continua cu o lista infinita.Muzica rock este apreciata mai ales pentru originalitate si pentru versurile in care toti se pot regasii macar intr-un moment din viata lor.Nu critic gusturile muzicale altora dar pretind ca nici altii sa nu o faca.Ma intristeaza faptul ca acum majoritatea adolescentiilor asculta house, dance sau muzica de copii gen Miley Cyrus, Selena Gomez etc care nici nu pot fi considerate cantarete.Cel mai trist e faptul ca muzica acum e ascultata doar cu urechea si nu cu mintea si sufletul.Muzica house, zgomot(putine exceptii), muzica disney cu versuri care le pot face si eu.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Reparita,are ceva?happy

| 0000anonim0000 a răspuns:

Doamne. Aia trebuie sa fie o copchila

| getutageo explică:

App scuze categoria este cea mai vizitatabig grin

| Aly28 a răspuns:

Nu ascult rock decat f rar, dar fata de manele/justin bieber aleg cu sigurantaaa rock-ulbig grinnu se compara

| EyesSad17 a răspuns:

Rock as alege Ca muzica si stil ^^ sunt multi adolescenti care nu stiu ce inseamna cu adevarat rock ei cred ca daca ne imbracam in jeansi stramti si bascheti mai bine zis sket shoes si un tricou negru cu mettalica linkin parca si asa mai departe credeti-ma ca nu e asa un rocker adevarat ma enerveaza cand vad in parc la scoala care se dau emo rock si a doua zi sunt cu rap ul alta zi hippie ...imi primul rand fiti voi si nu va lasati influentati de alti si nu mai criticati pe cei care asculta manele tot muzica e si sunt mult mai original decat unii nu vrea sa ma luati ca tin cu ei dar
uitati-va la ei si la rockeri majoritatea se cred niste victime ale sorti
ca au parinti bani scoala tot ce isi doresc unii nu au ceea ce au alti majoritatea fac pe victime (la rockari astea ma refer ) pe bune uni chiar au probleme mari asa cum am avut si eu si avut nevoie de ajutor ati vazut si voi la comanda la mine ^^ suntem oameni ne aceptam asa cum suntem ^^ peace and love

| alexH a răspuns:

Cred ca tuturor li se rupe de ce zice AlleLovesSelena.

| LuizaaxD a răspuns:

Eu nu sunt rocker dar prietenii ma cred sunt ceva rapp cu ghotik si rock o corcituralaughingsi ii transmit lui allelovesselena ca rockeri sunt foarte de treaba ...intradevar cand ii calci pe coada se enerveaza dar sunt super de treaba deci sunt rocker fiindca tu ai aici a si b deci sunt a e mai bine decat manelisti aia tampiti

| stf a răspuns:

Eu zic ca pana la urma nu conteaza ce suntem rockeri manelisti rromi sau romani faza e ca fiecare are comportamentul lui nu fiecare se aseamana asa ca sunt si rockeri buni da si rai la fel ca si manelisti iar... Daca esti vb de AlleLovesSelena eu zic ca fiecare are parerea lui personala asa ca orcat ai incerca sa ii demonstrezi nu prea cred ca isi va schimba parerea

| drakosu a răspuns:

Fiecare asculta ce muzica vrea.si ce vrea.si tiganii tot oameni sunt.si Romanii si toate natiile astea.tu provii dintr-o familie de rasiti.si priv provocarea asta ai dovedit ca esti mai tiganca decat rromi mersiwinking

| Snuff a răspuns:

Rocker happy, dar ar fi mai bine sa nu ii mai dam atentie aceste fete, ea asta vrea sa fie in centrul atentiei, o sa se plictiseasca la un momentdat. Asta e parerea mea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rockkkkkk big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rockeri! Rockeri! Rockeri! ROCK FOREVER! \m/

| ViezurE a răspuns:

Şi ce legătură are asta cu "dragoste&sex"? Puii mei ascultaţi în continuare salam şi copilu dă haur dacă nu vă place.

| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Rocker!\m/Sunt mai diferiti decat manelistii intr-un mod pozitiv si oricum majoritatea ascultam muzica rock decat manele dupa parerea mea.happy

| HELBINSKI a răspuns:

Rockerita,evident.

| DaianaBojin a răspuns:

AlleLovesSlena ar gandi mai bine inainte sa vorbeasca.

| SebyLeo a răspuns:

Rock.it's my life

| LarySweetGirls a răspuns:

Pop-rock
are ceva? big grin

| Cosmin1997 a răspuns:

Eu sunt rocker de la 10 ani, sunt rocker si acum si voi fi mereu. Cu toate ca unora li se pare ciudat ca am ales acest stil de viata, nu mi-a pasat de parerea lor, punand-o pe a mea pe primul loc. Asa fac si eu cu cei care asculta manele, dar respect faptul ca au gasit un loc unde se pot integra. DECI in concluzie nu conteaza ce muzica asculti, conteaza doar sa ai ce asculta si cu cine.
Eu cred ca esti doar geloasa pe bucuria care o gaseste acea fata in manele. Funda? :X:X