| WannaMore a întrebat:

Aloha!:* asta e mai ales pentru fete..Am fost cu un tip acum cateva luni dar ne.am despartit,si am vorbit doar ca prieteni in fiecare zi prin mesaje,pana la inceputul vacantei de paste,el insistase pana atunci ca ma iubeste mult(si alte chestii de o vrajeala foartee kitchoasa) si ca vrea sa ne vedem,etc etc si apoi,intr.o seara nu mi.a mai raspuns la mesaj, i.am mai dat unul si apoi l.am lasat in pace si de atunci n.am mai vorbit, desi nu are prietena.cand trec pe langa el pe coridorul scolii se uita la mine asa fix ca ma sperie laughingdar nu a mai vrut sadea vreun semn de viata, si chiar nu stiu ce sa cred.S.o fi suparat pe mine ca nu i.am bagat vrajeala la randul meu? eu vorbeam doar de fun cu el(ok, imi si place un pic de baiatu' asta laughing )

Răspuns Câştigător
| Lovelykat a răspuns:

Pai,sincer eu cred ca inca mai tine la tine.La mesaje nu ti-a raspuns pentru ca e posibil sa fi vrut sa-ti faca in "ciuda"(geloasa,intr-un fel,ca sa ma exprim asa, banuiesc ca ai inteles la ce m-am referit).Se uita asa fix la tine, pentru ca, din punctul meu de vedere, inca te mai vrea.Se simte atras de tine.Eu zic sa ii mai dai o sansa.:d

1 răspuns:
| WannaMore explică:

Ce.ti place tie sa te bagi singur in seama happy doar nu te crezi si amuzant, sper. whatever, daca la tine asta se numeste ca "ai dat replica"..inseamna ca esti dotat cu inteligenta artificiala.Asta e pentru cultura ta generala.