| catalina148 a întrebat:

eu cu iubitul meu si cu o fata am fost la un prieten si acolo erau multi baieti si iubitul meu il tundea pe un baiat si eu cu fata aia ne.am plimbat cu maşina pana il tundea iubitul meu pe baiatul ala si eu i.am dat mesaj iubitului meu i.am zis ca ma plimb cu maşina si nu mi.a raspuns l.am sunat si nu mi.a raspuns. Si sa suparat ca de ce nu am venit la el sa ii zic. Am un an cu el ce pot face sa ma pac cu el

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa recunosti ca ai gresit si ca alta data nu se mai repeta.
Iar daca te iubeste cu adevarat, va suporta usor escapada ta.
O zi buna happy

| Adry05 a răspuns:

Sa-ti ceri scuze si sa-i promiti ca nu mai faci asa. Altceva n-ai ce face si daca nu te iarta e prea copil si nu merita. Da, e un gest urat ca nu i-ai zis da nici sa faci atata caz.

| Violleta2022 a răspuns:

Cata copilarie pe capul tau. mai lasati mesageria si vorbiti fata in fata, ca asa se strica relatia, cand ajungeti fata in fata nu ami aveti ce sa va spuneti, atunci incepeti sa va certati.
Incearca sa fii mai cerebrala cand discuti cu cineva, mai lasa copilariile si alintatura daca vrei sa ai o relatie serioasa.

| Clorox a răspuns:

Am crezut ca au facut altceva!
laughing (Nu am putut sa ma abtin)