| mariaaa674 a întrebat:

Hei.
Cunosc un baiat de mult timp. Cand era mai mic venea pe la fratele meu, si stateam si eu foarte mult cu el (lui ii facea placere). Îl placeam atunci si inca il mai plac. Acum este in clasa a11a la un liceul si ne vedem foarte rar. Vara asta i.am trimis cere pe facebook (nu il aveam la prieteni pentru ca era impreuna cu o fata pe care eu nu o suportam ) si l.am bagat in seama. Am vorbit de la 12 pana la 2 noaptea. Apoi dupa cateva zile in care nu am mai vorbit ne.am intalnit intamplator la o terasa. Nu l.am bagata in seama, nici el pe mine. Si in seara aia mi.a trimis mesaj ca de ce nu l.am bagat in seama si ca sa il iert ca nu m.a bagat el. Intr.o duminica am iesit in oras cu o prietena si am ajuns acasa pe la 11 jumate, si dupa el mi.a trimis mesaj sa ies cu el. prima data nu prea am vrut dar pana la urma am iesit. Am fost in oras pe o banca (el s.a asezat langa mine ) si vorbeam acolo, el imi tot povestea cum e la liceu. Si se uita in ochii mei, ma mangaia pe cap si imi spunea "ca o sa fie bine la scoala ". Dupa ma ciupea si imi dadea cu pumnul in umar (usor, din gluma ). Dupa asta era in oras cu fosta lui (si cu mai multi prieteni ). Întrebarea este : Credeti ca ma place? Desi nu ma baga deloc in seama pe facebook.

Cum l.as putea testa?

El vine acasa foarte rar.

Cel mai bun raspuns are funda + vot.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te place. A iesit cu tine in oras pentru ca era certat cu prietena.

| FluturasulVesel a răspuns:

Da... Daca tear iubi cu adevarat atunci cand te-ar vedea cu altul sar cam enerva si l-ai cam pune pe jar! Si daca o iesit cu prieteni si cu fosta nu inseamna ca tine din nou la ea! Mai intai trebi sa ai o dovada ca sa poti crede asta! Incearca sa te pui langa altul cand te vede el sau nul baga nici tu inseama! Fi desteapta! O zi buna!