| Blonduta_Flory_1997 a întrebat:

Alte pareri? :( http://www.tpu.ro/......s-atentia/ uitati-va si la comm.uri va rog, nu stiu de ce nu s-a postat toata intrebarea :( :*

3 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Părere legată de faptul că nu ți s-a postat toată întrebarea sau de cei 2 tipi destul de dubioși?

| Blonduta_Flory_1997 explică (pentru Gunoi):

De tipii aia... Ca la inceput aveam impresia ca baiatul ala m.ar placea, dupa a inceput si fratisu' sa se comporte ciudat laughing

| Gunoi a răspuns (pentru Blonduta_Flory_1997):

Plăcere? rolling on the floor
Deci te analizau atent? Dacă da e pentru că îţi analizau corpul mai degrabă decât acţiunile.
Abordarea lor poate fi înţeleasă din mai multe perspective fie pe motivul influenţei alcoolului sau tutunului -.- sper că nu alt gen de tutun sau fantezii..Depinde de multe aspecte după cum am spus mai multe informaţii ar fi de folos