| Queen1456 a întrebat:

Sal TPU, dupa o perioada lunga de timp in care m-am tinut dupa un baiat de care am fost indragostita si nu stiu acum ce sa mai cred, mi-a propus sa formam un cuplu, am acceptat imediat, dar ceva nu mai e ok, lipseste ceva si nu imi dau seama. de curand un baiat mi-a atras atentia dar nu stiu ce simt nu stiu ce vreau, nu ma pot desparti de prietenul meu, adica e ceva de genu,, nu pot trai cu tine, dar nici fara tine" dar ma gandesc ca din moment ce alt baiat s-a mi-a atras atentia intr-un mod mai special nu stiu ce sa cred despre sentimentele mele. va rog astept pareri.

Răspuns Câştigător
| Raluu25 a răspuns:

Buna! parerea mea este ca trebuie sa ai mare grija ce alegi.sti cum se zice sa nu dai dai "vrabia din mana pe cioara de pe gard". Probabil ca in relatia ta am intervenit monotonia, dar cum ai spus ti-ai dorit foarte mult timp o relatie cu el asa ca fi atenta sa nu dai cu piciorul la tot

Bafta multa!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu poti fi hotarata fiindca este imatura.

| e1xtz a răspuns:

Esti* imatura probabil voia sa spuna @Corbul, confirm si eu aceeasi varianta, ca la varsta ta ce posibil nu trece de 14 ani, nu conteaza ce decizie vei lua deoarece este firesc sa te comporti asa.