| Blonduta_Flory_1997 a întrebat:

De curand am fost la majoratul verisoarei mele care si l-a facut in club. Dintre cei invitati un baiat mi-a atras atentia. Inainte sa mergem in club am fost cu versoara sa ne machiam si baiatul asta cu varul meu sunt prieteni si au venit sa ne ia cu masina, iar baiatul asta se uita in oglinda la mine

Răspuns Câştigător
| Fretus a răspuns:

Sincer nu stiu de ce nu ti se posteaza tot raspunsul nu am pus nici odata vreo intrebarelaughing) aici. Da cum iti spuneam te place si te analizeaza sa vada daca si tu te uiti la el astfel creanduse o conexiune happy. Sper ca te-am ajutat :*

| Blonduta_Flory_1997 explică (pentru Fretus):

Sper ca de data asta se posteaza tot laughing pai continuarea : dupa ce a intrebat.o asta continua sa-mi zambeasca. Spre final fratele lui a venit si s.a pus pe canapea langa mine si mi-a vazut poza de pe ecranul telefonului ( eu cu urs mar ) si m-a intrebat daca e de la iubitul meu si i.am zis ca nu. In tot acest timp el urmarea fiecare miscare

6 răspunsuri:
| Fretus a răspuns:

Asta inseamna ca i place de tine. I se pare ca esti draguta si se uita la fata ta analizandute cv gen are carii ce glume i plac are cosuri etc. Ps nu mai lasa intrebarile neterminate ca si pe asta.

| Fretus a răspuns:

Da vroia sa verifice daca ai cumva vreun iubit si te-a intrebat asta deoarece daca ai fi avut sa stie daca are banii sa iti ia tot felul de lucruri. Si sa i poata spune fratelui lui ce a aflat despre tine daca trebui-e sa cheltuiasca bani multi cu tine pentru a te simti confortabil cu el sau daca nu. Stiu ca ti se pare ciudat dar noi baietii avem o gandire total diferita si sarita depe fix decat voi laughing. Facem tot posibilul sa aflam ceva despre cineva fara a intreba nimic deoarece nu suntem siguri de raspunsurile oferite de voi si decat sa ne simtim rau sau penibil mai bine analizam din "umbra" acea persoana.

| Blonduta_Flory_1997 explică (pentru Fretus):

Ok laughing mersi de ponturi :* dar atunci de ce cand au plecat fratele lui a venit sa ma intrebe daca.l las sa ma pupe pentru ca pleaca si el mi-a zis pa.pa si a zambit? sunteti greu de inteles cateodata ...nu zic ca noi nu laughing)

| Fretus a răspuns:

Poate i era putin rusine si de accea.

| Blonduta_Flory_1997 explică:

De ce nu s.a postat toata intrebarea? Continuarea era ca seara baiatul asta a venit si cu fratele lui si mereu se uitau la mine si vorbeau intre ei... Imi analizau fiecare miscare. I.am spus verisoarei mele ca ma jeneaza faptul ca se uitau mereu la mine, iar ea a zis ca el crede ca sunt simpatica si ca a intrebat.o pe ea ce tip de baieti imi plac