| maimutica a întrebat:

Am 13 ani (fata) si as vrea un prieten adica iubit sau cam asa ceva dar insa nu stiu daca este varsta potrivita. Ce ma sfatuiti?

13 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Multi inainte happy.eu zic sa ma astepti un pic happy
Daca te grabesti acum, o razi cu lacrimi pe la 17-18ani de graba ta laughing [o sa intelegi de ce happy tonguewinking ]

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Copilita fara minte...
Nu iti cer a ma iubi / Dar te rog, te rog fierbinte / Da-mi o bucatica de!

Continuarea pe Youtube - Copilita fara minte.
Revenind... Raluca draga, tie abia ti-au venit piticii si vrei prieten? Mai stai pe langa mama, invata sa faci o ciorba, o prajitura, mai mergi la scoala si mai ia cate un 10...
Lasa prietenu, chiar vrei sa-si bata cineva joc de tine?
Fii fata cuminte, toate la timpul lor! Asculta si baga la cap: Cu anii astia nu te mai intalnesti si o sa ii cauti mai incolo!

| Parintele a răspuns:

Mai de graba sa gasesti un prieten din apropierea ta, de la scoala sau din zona unde locuiesti. Poate persoana potrivita chiat e aproape de tine si tu n-o vezi, sau poate te iubeste deja cineva si nu stii. Pe net nu prea ajungi sa ai prieten/iubit sincer, ci doar profitori.

| canarita a răspuns:

Poti avea un prieten dar fara sex ca esti mica rau...iti cam tropaie hormonii la varsta asta, nu e vina ta, mai bine vezi ce faci cu scoala ca baietii vin si pleaca... nu-ti trebuie tie probleme la varsta asta...esti inca o copila

| bibitza a răspuns:

rolling on the floor pe bune? rolling on the floor

nu este site matrimonial. si inca ceva : consider ca esti inca mica pentru a avea un prieten, mai asteapta si tu vreo 2 ani asa.si nu mai cere id-uri de baieti ca isi imagineaza altceva despre tine... sad

| andreea89 a răspuns:

Pai din cauza varstei tale, baietii (si-ti spun sincer) isi vor bate joc de tine, vor doar sex si atat.sa nu crezi ca te va iubi mai ales unul mai mare de ani decat tine, pentru ca esti minora si acum nici unul nu vrea belele, sa -ti suporte tie toanele de copil de 13 ani fara minte.deci lasa-i dracu de iubiti si vezi-ti de ale tale.

| zeDruit a răspuns:

Nu.ai.voie.inca@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei un prieten iti dau un id de mess si vorbim acolo. sa imi zici cand intri ca ai id-ul de pe tpu.ro the_right_person25 pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani.si da recunosc am avut preten la 13 ani... dar:-s spre dezamagirea noastra ei vor doar sex! deci .mai astepta macar pana in clasa a 8:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ca trebuie sa inveti singura din greseli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ar fi bine mai asteapta vreo 2 ani si apoi incearca

| username_4398 a răspuns:

Aceasta e virsta ce mai potrivita! dinntre cunoscutii mei multi au inceput sa se intilneasca de la 10 -11 ani!

| miruk a răspuns:

Maia asteapte maimutzico.ca la varsta asta pustii vor sa-si bata joc de noi(am si eu 13 ani) mai asteapta, m invata, bucura-te de copilariebig grin