| yngerash_4642 a întrebat:

Am 13 ani si la vara fac 14...as vrea sa imi incep viata sexuala dar nu stiu sigur.imi este teama ca voi ramane insarcinata sau ca ma va durea prea tarehee hee... dati-va si voi cu parerea ofer fundita

Răspuns Câştigător
| lilboutique a răspuns:

raised eyebrows la varsta ta nici nu aveam habar de asa ceva... voi copiii la aceasta varsta chiar nu aveti minte deloc? la ce va trebuie voua viata sexuala? stiti macar ce presupune asta, credeti ca e asa usor sa iti incepi viata sexuala? stiti ca o sa regretati toata viata daca faceti asta la o varsta asa frageda? sau, mai grav, puteti avea probleme de sanatate(in special fetele) daca va incepeti viata sexuala inainte de 18 ani. Corpul nu este inca dezvoltat si nu este pregatit pentru asta. Stii ca iti poti distruge copilaria si intreaga viata printr-o sarcina nedorita? Stii ca daca avortezi, la varsta asta, poti sa numai ai copii niciodata? Mai gandeste-te daca merita sa faci asta acum sau nu, dar crede-ma, nu merita!winking

18 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Copil batut in cap... numai fete"pe baza de arc " in tara asta. lol nu ai nici 13 ani si vrei sa te fTi...fac pariu ca e unu cu 2-3 ani mai mare ca tine si care vrea doar distractie da marog e viata ta. de mica trebuie inceput antrenamentul pentru a deveni pornstar marog straight face

Răspuns utilizator avertizat
| VacutzaRoscata a răspuns:

ce minte aveti bai copii, nici macar nu va numiti copii ci niste c**** in devenire

| MiK3L a răspuns:

Nu stiu de ce te grabesti... thinking, chiar nu are rost sa te strici asa devreme. Parerea mea.

| Rares2594 a răspuns:

Auzi...la 13 ani, cat de mare pasarica poti avea rolling on the floor, cred ca daca faci cu 1 de 16-17 ani nici macar nu i-am intra la tine-n pasarica, mai ai de crescutwinking esti doar o copila inca! lasa p**a si apucate de carte, Ce nebunii fac copii astia rolling on the floor

| Cherry a răspuns:

De la 14 ani sexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx?
woww fata

| Anonim3007 a răspuns:

Hai la mine acs ca nu va durea de loc o sa-ti placa laughing asta la mistooo

acum raspuns corect... daca esti pregatita nu o sa te doara trebuie sa fi relaxata dar totpusi pare o varsta prea mica si sa-r putea sa doara mai rau decat cand ai 16-15 ani

| InnocentKid91 a răspuns:

Copii nebuni.

| iLuzye a răspuns:

Parintii tai ce fac?

| Hellene08 a răspuns:

Fireste ca nu e bine.Nu te sfatui sa iti incepi acum viata sexuala, dupa aceasta poti sa regreti.Esti prea mica pentru a-ti incepe viata sexuala, mai asteapta si tu sa cresti putin.Organele sexuale sunt insuficient dezvoltate, iar consecintele pe termen lung pot fi foarte neplacute. Pot aparea dereglari hormonale, pentru ca la 14 ani, pubertatea nu e finalizata. La 14 ani esti un copil. Joaca-te, bucura-te de copilarie cat o mai ai, ca dupa ce te faci mai mare si vin grijile peste tine, o sa iti doresti sa dai timpul inapoi si nu vei mai putea.

| Zoey4 a răspuns:

Deci cum sa.ti zicthinking o sa devii o curva penala, fato! ala t prosteste ca sa mai fi[probabil] ink una dupa lista luiwinking stai cuminte in banca ta si lasa plwinking

| Piticaaaaa a răspuns:

Frateeee...eu la 13 ani nu visam nici la prieten, da' la viata sexuala! omg.

| KostyCool a răspuns:

Nu e bine sa iti incepi viata sexuala acum`!

| yngerash_4642 explică:

Multumesc de raspunsuri oricum m-am razganditwinking

| MizuKori50 a răspuns:

Uite o idee, ramai virgina pana la casatorie!

| mmadonna a răspuns:

Iti incepi viata sexuala sau cariera de curvabig grin

| JokeOne a răspuns:

Du-te bai fetito si uitate la Tom si Jerry si lasa treaba asta pentru mai incolo, auzi viata sexuala, bine ca nu vrei si anal

| sika_2334 a răspuns:

Asa dai bataie de aquma ca la 20 de ani numa cu escavatorul te mai scoate din plalaughing)))