| anonim_4396 a întrebat:

Este normala marimea de 12-14 cm in erectie a penisului pentru un adolescent de 13 ani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

(Asta este de pe un site de profil)
"Pentru adulti, marimea medie a penisului este intre 14-16 cm in erectie"
Deci e normal si avand in vedere ca va mai creste cativa ani este ok.

7 răspunsuri:
| Xpert a răspuns:

E in regula! Cam slabut dar te incadrezi in medie!

| gumaa a răspuns:

Sincer imi vine greu sa cred ca e atat... smugrawwr laughing

| Sorinacio a răspuns:

14cm au adultii in toate firea boy

| TakeMeToTheHospital a răspuns:

Vezi daca ajungi cu gura pana la el.

| FrateleGroparuluiVesel a răspuns:

Am inteles ca penisul creste considerabil in pubertate (10 cm pe an) dar nu cred ca este adevarat... adica 10 cm...

| Marian_Tone_1997 a răspuns:

Eu zic sa te lasi de masurat cu rigla penisul. Si invata co sa ai examene laughing

| FrateleGroparuluiVesel a răspuns (pentru Marian_Tone_1997):

"co?" Nu cred ca eu sunt cel care are nevoie de examene la 11 ani raspunceam acelasi lucru la astia mai mari...